Telefon +420-608 535 252
Email info@penzionlaky.cz

ACCOMMODATION

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ NA HORÁCH

Ubytování v penzionu Laky  se nachází v malebné obci Rudná pod Pradědem.
Penzion s kapacitou 10 lůže

ACCOMMODATION

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ NA HORÁCH

Ubytování v penzionu Laky  se nachází v malebné obci Rudná pod Pradědem.

Penzion s kapacitou 10 lůžek a 1 přistýlky se nachází  47 km od Ramzové,  8 km od Bruntálu, 6 km od Karlova a 4 km od Malé Morávky.  V blízkosti penzionu se nacházejí lanovky, lyžařské vleky a turistické trasy, které nabízí dokonalé vyžití pro lyže i běžky v zimním období, pro kola a pěší v letním období. Turisty oblíbené lázně Karlova Studánka jsou v dosahu 10 km.  20 km od penzionu je vodní nádrž Slezská Harta, přírodní koupaliště s možností zapůjčení loděk a šlapadel, nebo rybářství Tylov, kde si lze pochutnat na čerstvě připravených rybách nebo si je můžete sami nalovit. Je zde i mnoho jiných sportovních aktivit.

Penzion Laky disponuje apartmánem a třemi pokoji. V apartmánu je koupelna se záchodem, kuchyňský koutek, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, televize, skříň, noční stolky. Ostatní tři pokoje jsou samostatné a na chodbě mají dvě společné koupelny a jedno WC. Každý pokoj je vybaven skříní, nočními stolky, dvoulůžkem a televizí. V přízemní části penzionu je plně vybavená kuchyň, společenská místnost, zimní zahrada, sauna, sprchový kout a vířivá vana. Venku je k dispozici altán s krbem.

Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště na místě.       

Stravování:

Penzion Laky má připravenu vybavenou kuchyňku pro Vaše vlastní kulinářské dobroty. Pokud však neradi vaříte, můžete zavítat do nedalekých restaurací a zvolit si nějakou jejich specialitu.

Hospúdka u Dejva se nachází cca 150m od penzionu a i na telefonickou objednávku (604 709 851) Vám rádi připraví dobrotu na Vaše přání :-) :-)